UR & KLOCKOR / Bordsur / Biblioteksur 3854265
nr 385 4265
Biblioteksur
England, Valnöt, höjd: 37 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 7 november 2005
3.300 kr
3.600 kr
3.900 kr